TAVO VAIKAS - gera augti kartu!

25 metus švenčiantis populiariausias žurnalas tėvams - besilaukiantiems ar jau auginantiems savo mažylius

Prenumerata beveik 50% pigiau!

12 TAVO VAIKAS numerių + BIO OIL tik 17,99 Eur!!

Prenumeruokite žurnalą metams ir gaukite puikią BIO OIL odos priežiūros priemonę (125 ml) dovanų.

Dovanos vertė 16,63 Eur.

Tavo vaikas

12 mėn. / 12 numer.
20.99 € sutaupote11.54 €
BIO OIL odos priežiūros priemonė (125 ml) (1 vnt.)

Bio-Oil - speciali odos priežiūros priemonė, padedanti pagerinti randų, strijų ir nevienodos odos spalvos išvaizdą. Dėl unikalios sudėties, į kurią įeina naujoviška sudedamoji dalis „PurCellin Oil“, ji taip pat veiksminga senėjančiai ir išsausėjusiai odai. Nuo 2002 m., kai buvo pristatyta pasauliniu mastu, odos priežiūros priemonė „Bio-Oil“ pelnė 349 apdovanojimus ir tapo perkamiausia priemone nuo randų bei strijų 24 šalių.

Prenumeruokite metams žurnalą TAVO VAIKAS ir galėsite išsirinkti dovaną - 3 mėn trukmės papildomo žurnalo („Mano namai“, „Moteris“, „Cosmopolitan“) prenumeratą. Žurnalus jums pristatysime Jūsų prenumeratos adresu.

Tavo vaikas

12 mėn. / 12 numer.
20.99 € sutaupote11.54 €

Pasirinkite 1 iš 3:


Žurnalas MOTERIS - vienas populiariausių ir seniausiai leidžiamų žurnalų Lietuvoje.

MOTERIS - tai išskirtiniai herojai, garsios asmenybės, grožio ir mados tendencijos, sveika gyvensena, psichologija, namai ir laisvalaikis.

MANO NAMAI - žurnalas, skirtas vertinantiems tradicines vertybes: šeimą, jaukius namus, gerą skonį, praktiškumą, taupumą, skatinantis ekologiškas nuostatas.

Jaukius ir gražius namus norite turėti kiekvienas, todėl juos su meile kuriate ir puošiate mielais daiktais. Mes labai norime Jums padėti! Juk būna, kad mintyse ilgai nešiojatės atskirų interjero detalių viziją, apsilankę svečiuose pasisemiate įdomių idėjų, klausotės draugų patarimų, vartote žurnalus.

Nustebinti pasaulį nelengva, bet įmanoma. Ieškokite ir rasite!

COSMOPOLITAN - žurnalas jaunoms, žavioms, veiklioms.
Vienas populiariausių mėnesinių žurnalų Lietuvoje, pasaulyje leidžiamas net 36 kalbomis 61 šalyje.

Visame pasaulyje:
10 milijonų tiražas
100 milijonų skaitytojų
95 milijonai puslapių
36 kalbos
61 šalis

Prenumeruok žurnalą TAVO VAIKAS, gauk nerealią, visų pamėgtą HAPPEAK kepuraitę dovanų! Kiekis ribotas, tad pasiūlymas galios tol, kol turėsime dovanų. Paskubėkite!

Tavo vaikas

12 mėn. / 12 numer.
20.99 € sutaupote11.54 €
HAPPEAK kepuraitė. 6-12 mėn. vaikams. Spalva - alyvinė (1 vnt.)

Dvigubo trikotažo kepurytė rudeniniams vėjams ir pirmiesiems speigams įveikti. Pagaminta Lietuvoje, medžiagos atitinka Oeko-Tex100 standartą. Sudėtis: 95 proc. medvilnė; 5 proc. elastanas

Žurnalo TAVO VAIKAS prenumerata

Tavo vaikas

9 mėn. / 9 numer.
20.99 € sutaupote11.54 €

Tavo vaikas

6 mėn. / 6 numer.
20.99 € sutaupote11.54 €

Tavo vaikas

3 mėn. / 3 numer.
20.99 € sutaupote11.54 €

Apie žurnalą

TAVO VAIKAS - populiariausias žurnalas šeimoms, planuojančioms sulaukti kūdikio ar auginančioms vaikus nuo kūdikystės iki mokyklinio amžiaus. Čia rasite visą reikiamą informaciją nėštukėms, straipsnių apie vaikų auginimą, kūrybingą jų lavinimą ir meilę jiems.

TAVO VAIKAS skatina į vaikučių auginimą žiūrėti kūrybiškai, ieškoti netradicinių sprendimų, o naujiems tėveliams padeda susidoroti su užklupusiais išbandymais.