MOTERIS - tavo įkvėpimo šaltinis

Skaitomiausias mėnesinis žurnalas Lietuvoje

Ypatingas prenumeratos pasiūlymas!

Prenumeruokite žurnalą MOTERIS metams ir gausite dovanų 132 Eur vertės SOTHYS profesionalios kosmetikos rinkinį!

Moteris

12 mėn. / 12 numer.
20.99 € sutaupote11.54 €
Profesionalios kosmetikos SOTHYS rinkinys (1 vnt.)

Jauninamasis serumas, 30 ml. Kaina – 83 Eur.
Akimirksniu pakeičia ir paryškina veido ovalą, saugo ir glotnina dekoltė sritį. Įkvėptas estetinės dermatologijos – ultragarso ir stangrinamųjų gijų. Jūriniai oligosacharidai stabdo riebalų kaupimosi procesuose dalyvaujančių dviejų molekulių veiklą ir skatina lipolizę. M3.0 peptidai skatina kolageno sintezę, stangrina odą ir atkuria struktūrą bei tonusą. Glotninamasis poveikis, pavartojus 2 mėnesius, – 100 %.

Daugiafunkcis paakių kremas, 15 ml. Kaina – 49 Eur.
Visapusiam poveikiui, kovai su raukšlelėmis, tamsiais ratilais, paburkimu. Oftalmologų patikrintas, tinka turintiesiems jautrias akis ir nešiojantiesiems kontaktinius lęšius. Mėlynžiedžių liucernų ekstraktas – raukšlelėms lyginti. Linų ir kalnų gėlių ekstraktai (išgauti iš augalų kamieninių ląstelių) padeda odai apsisaugoti, atsinaujinti ir neleidžia atsirasti naujoms raukšlelėms, tamsiems ratilams bei paburkimui. Oda sudrėkinama 100 %. Raukšlelių sumažėja, panaudojus vieną mėnesį, 30 %.

Pasveikinkite savo Mamą!

Dovanokite žurnalo MOTERIS prenumeratą metams, o kartu – dar ir 19 Eur vertės specialų žurnalui MOTERIS sukurtą prekių ženklo UOGA UOGA natūralios kosmetikos rinkinį!

Dovanų kiekis ribotas. Pasiūlymas galios, kol išdalinsime visus rinkinius. Dovaną pristatysime Jūsų prenumeratos adresu.

Moteris

12 mėn. / 12 numer.
20.99 € sutaupote11.54 €
Natūralios kosmetikos UOGA UOGA rinkinys (1 vnt.)

Natūralus maitinamasis rankų kremas su šaltalankiais ir jazminais visų tipų odai – puiki prevencinė priemonė nuo uždegimo. Sudėtyje esantis šaltalankių aliejus minkština išsausėjusią odą, padeda mažinti randelius. Mangų ir sviestmedžių aliejai drėkina, sulaiko ir saugo drėgmę. Makadamijų aliejus greitai įsigeria į odą, ją pamaitina ir padaro elastingesnę.
Natūralus lūpų blizgis „Plunksna“ su juodųjų serbentų ekstraktu. Sudėtyje – tik vertingas aliejus, uogų ekstraktai ir natūralūs mineralai. Jokių sintetinių dažiklių ir kvėpiklių. Subtiliai paryškinanti ir putlumo suteikianti rusvai pastelinė spalva.

Prenumeruokite žurnalą MOTERIS ir galėsite išsirinkti dovaną – 3 mėn trukmės papildomo žurnalo („Mano namai“, „Tavo vaikas“, „Cosmopolitan“) prenumeratą. Žurnalus jums pristatysime Jūsų prenumeratos adresu.

Moteris

12 mėn. / 12 numer.
20.99 € sutaupote11.54 €

Pasirinkite 1 iš 3:


MANO NAMAI - žurnalas, skirtas vertinantiems tradicines vertybes: šeimą, jaukius namus, gerą skonį, praktiškumą, taupumą, skatinantis ekologiškas nuostatas.

Jaukius ir gražius namus norite turėti kiekvienas, todėl juos su meile kuriate ir puošiate mielais daiktais. Mes labai norime Jums padėti! Juk būna, kad mintyse ilgai nešiojatės atskirų interjero detalių viziją, apsilankę svečiuose pasisemiate įdomių idėjų, klausotės draugų patarimų, vartote žurnalus.

Nustebinti pasaulį nelengva, bet įmanoma. Ieškokite ir rasite!

TAVO VAIKAS - populiariausias žurnalas šeimoms, planuojančioms sulaukti kūdikio ar auginančioms vaikus nuo kūdikystės iki mokyklinio amžiaus. Čia rasite visą reikiamą informaciją nėštukėms, straipsnių apie vaikų auginimą, kūrybingą jų lavinimą ir meilę jiems.

TAVO VAIKAS skatina į vaikučių auginimą žiūrėti kūrybiškai, ieškoti netradicinių sprendimų, o naujiems tėveliams padeda susidoroti su užklupusiais išbandymais.

COSMOPOLITAN - žurnalas jaunoms, žavioms, veiklioms.
Vienas populiariausių mėnesinių žurnalų Lietuvoje, pasaulyje leidžiamas net 36 kalbomis 61 šalyje.

Visame pasaulyje:
10 milijonų tiražas
100 milijonų skaitytojų
95 milijonai puslapių
36 kalbos
61 šalis

Žurnalo MOTERIS prenumerata

Moteris

9 mėn. / 9 numer.
20.99 € sutaupote11.54 €

Žurnalo MOTERIS prenumerata

Moteris

6 mėn. / 6 numer.
20.99 € sutaupote11.54 €

Žurnalo MOTERIS prenumerata

Moteris

3 mėn. / 3 numer.
20.99 € sutaupote11.54 €

Apie žurnalą

Žurnalas MOTERIS - vienas populiariausių ir seniausiai leidžiamų žurnalų Lietuvoje.

MOTERIS - tai išskirtiniai herojai, garsios asmenybės, grožio ir mados tendencijos, sveika gyvensena, psichologija, namai ir laisvalaikis.