TAVO VAIKAS + KNEIPP dovana!

Prenumeruokite TAVO VAIKAS metams ir dovanų gausite 2 natūralius augalinės kilmės KNEIPP vaikų prausiklius kūnui ir plaukams!*

Vienas prenumeratorių, užsisakęs ar pratesęs prenumeratą metams iki rugsėjo 15 dienos, laimės įspūdingą LEGO DUPLO rinkinį!

Laimėtoją skelbsime kitame numeryje.

*Dovanų kiekis ribotas

Šis prenumeratos pasiūlymas galioja pristatymui Lietuvos Respublikos teritorijoje. Visos prenumeratos nuolaidos skaičiuojamos nuo standartinės žurnalo kainos prekybos vietose. Reklaminių bukletų ir mėginukų komplektacijos prie žurnalo gali skirtis prekybos vietose ir prenumeruojamuose žurnaluose.
 

Tavo vaikas

12 mėn. / 12 numer.
20.99 € sutaupote11.54 €
„Kneipp“ vaikiškų kūno ir plaukų dviejų prausiklių rinkinys (1 vnt.)

Drakoniškai stiprus kvapas jūsų mažojo herojaus maudynes paverčia nepakartojama patirtimi, o užburiantis aviečių kvapas mažosioms princesėms leis pasijusti lyg magiškame pasakų pasaulyje. Švelni formulė su natūraliu simondsijų aliejumi, medetkų ekstraktu ir naudingu pantenoliu maitina jautrią vaikų odą ir švelniai plauna gležnus jų plaukus. Smagios maudynės – plauna plaukus jų nesuveldami. Kneipp naturkind® produktai buvo sukurti su meile mūsų mažiesiems. Tai idealus priežiūros ir linksmybių derinys vaikams nuo 3 metų. Prausikliai veganiški, juose nėra jokių gyvūninės kilmės sudedamųjų dalių. Taip pat nėra parafino, silikono ar mineralinių aliejų, be dažiklių ar konservantų.