TAVO VAIKAS + Dr. HAUSCHKA dovana!

Prenumeruokite TAVO VAIKAS metams ir dovanų gausite „Dr. Hauschka“ rožių kūno aliejų!*

Prenumeruok TAVO VAIKĄ iki birželio 25 d. ir laimėk SmartTrike triratuką-vežimėlį!

Naujos kartos triratukas-vežimėlis „auga“ kartu su vaiku nuo 6 mėn iki 3 metų. Pasirinkite norimą režimą, turėsite patogų, saugų ir lengvai valdomą vežimėlį, o mažyliui ūgtelėjus - šaunų triratuką! Vežimėlio vertė net 189,99 Eur! Laimėtoją skelbsime kito mėnesio numeryje.


*Dovanų kiekis ribotas

Šis prenumeratos pasiūlymas galioja pristatymui Lietuvos Respublikos teritorijoje. Visos prenumeratos nuolaidos skaičiuojamos nuo standartinės žurnalo kainos prekybos vietose. Reklaminių bukletų ir mėginukų komplektacijos prie žurnalo gali skirtis prekybos vietose ir prenumeruojamuose žurnaluose.
 

Tavo vaikas

12 mėn. / 12 numer.
20.99 € sutaupote11.54 €
Dr. HAUSCHKA rožių kūno aliejus (1 vnt.)

Vertingo natūralaus eterinio rožių aliejaus ir drėgmę išlaikančio simondsijų aliejaus derinys – balansuojamasis ir harmonizuojamasis kūno aliejus stangrina odą ir padeda sumažinti nervinę įtampą bei emocinį išsekimą. Rožių aliejus puikiai tinka kūdikių masažams. Dėl rinktinių aukštos kokybės sudedamųjų dalių ir natūraliai švelnaus rožių aromato šis kūno aliejus yra pats tinkamiausias. Jis apgaubia vaiką šiluma ir suteikia nematomą apsaugą.