MOTERIS + UOGA UOGA dovana

Prenumeruokite metams ir gaukite dovaną!

Dovana – „Uoga uoga“ natūralios kosmetikos rinkinys*.

* Dovanų kiekis ribotas.

Šis prenumeratos pasiūlymas galioja pristatymui Lietuvos Respublikos teritorijoje. Visos prenumeratos nuolaidos skaičiuojamos nuo standartinės žurnalo kainos prekybos vietose. Reklaminių bukletų ir mėginukų komplektacijos prie žurnalo gali skirtis prekybos vietose ir prenumeruojamuose žurnaluose.
 

Moteris

12 mėn. / 12 numer.
20.99 € sutaupote11.54 €
UOGA UOGA kosmetikos rinkinys (mo10) (1 vnt.)

Rinkinį sudaro:
Natūrali veido esencija (10 ml) su spanguolių ekstraktu ir hialurono rūgštimi.
Natūrali augalinė hialurono rūgštis patenka į gilesnius odos sluoksnius, prisijungia prie odoje esančio keratino ir taip mažina raukšleles, drėkina odą ir didina jos elastingumą. Fitosteroliai padeda greičiau sujungti epidermio ir dermos ląsteles, skatina atsinaujinti epidermį. Oda atrodo lygesnė ir labiau spindinti. Priemonėje esantys arganų, erškėtrožių, spanguolių aliejai puikiai tinka brandžiai odai puoselėti. Naudokite prieš tepdami veido kremą – taip odą papildomai sudrėkinsite.
Intensyvus veido šveitiklis (40 ml) su gėlių rūgštimi ir spanguolių ekstraktu.
Šio šveitiklio sudėtyje esančios lietuviško gintaro rūgštis ir tolimosios Jamaikos kinrožių rūgštis – itin galingas derinys. Pirmasis komponentas turi skaistinamųjų ir raminamųjų savybių, veikia antibakteriškai, antrasis skatina odos ląsteles atsinaujinti, itin gerai sulaiko taip reikalingą drėgmę. Šveitiklyje yra ir spanguolių ekstrakto, gausaus vaisių rūgščių ir vertingų vitaminų, skatinančių odą atsikurti.