MANO NAMAI - jaukaus būsto idėjos

Populiariausias žurnalas apie namus Lietuvoje

Dabar prenumeruoti žurnalą MANO NAMAI kaip niekad verta!

Prenumeruokite žurnalą MANO NAMAI metams ir sutaupykite net 40 PROC nuo kainos pardutuvėse. Be to, šį mėnesį prenumeruodami ar pratęsdami žurnalą metams gausite puikią 19 Eur vertės SMELLS LIKE SPELLS kvapiąją namų žvakę!

Prenumerata metams + kvapioji namų žvakė – tik 20,99 Eur!

- Prenumeratoriai moka mažiau
- Žurnalą Jums pristatysime tiesiai į jūsų pašto dėžutę ir anksčiau nei jis pasiekia parduotuves
- Dovana Jums - SMELLS LIKE SPELLS kvapioji namų žvakė. Jūsų pasirinkimui du kvapai– FRIGĖ ir TORAS. Dovanos vertė 19 Eur.

Rankų darbo kvapiajai žvakei pagaminti SMELLS LIKE SPELLS naudoja natūralų ekologišką sojų vašką, kuris degdamas neišskiria pašalinių nuodingų cheminių junginių, dega dvigubai ilgiau nei įprastos žvakės, išsiliejęs nepalieka dėmių, lengvai nuvalomas, perduoda daugiau kvapo dėl žemos lydymosi temperatūros – aromatas pasklinda greičiau. Kartu su pasirinkta žvake Jūs gausite detalų žvakės paskirties aprašymą, aromaterapinio poveikio aprašymą, nesudėtingą meditacijų (afirmacijų) ritualą, padėsiantį paskleisti kvapiosios žvakės galias. Degimo trukmė – apie 40 val.

Mano namai

12 mėn. / 12 numer.
20.99 € sutaupote11.54 €

Pasirinkite 1 iš 2:


Rankų darbo sojų vaško žvakė su magišku pačiulių, rytietiškų prieskonių ir ambros kvapu, tikima, padės planingai, ryžtingai ir kryptingai siekti savo tikslų, siekti gausos visame kame ir kels pasitikėjimą savimi.

Rankų darbo sojų vaško kvapioji žvakęė su magišku mirtų, migdolų ir rytietiškų prieskonių kvapu. Pasirinkimas trokštantiems namų židinio jaukumo ir šilumos, tiems, kurie namus ir šeimą saugo akyliau už savo akį, kuriems namai – jų tvirtovė.
MANO NAMAI lojalumo kortelė (1 vnt.)

Žurnalo MANO NAMAI lojalumo kortelė kiekvieną mėnesį suteiks vis naujų partnerių nuolaidų ir pasiūlymų.

Prenumeruokite metams žurnalą MANO NAMAI ir galėsite išsirinkti dovaną - 3 mėn trukmės papildomo žurnalo („Tavo vaikas“, „Moteris“, „Cosmopolitan“) prenumeratą. Žurnalus jums pristatysime Jūsų prenumeratos adresu.

Taip pat dovanų gausite žurnalo MANO NAMAI lojalumo kortelę.

Mano namai

12 mėn. / 12 numer.
20.99 € sutaupote11.54 €

Pasirinkite 1 iš 3:


Žurnalas MOTERIS - vienas populiariausių ir seniausiai leidžiamų žurnalų Lietuvoje.

MOTERIS - tai išskirtiniai herojai, garsios asmenybės, grožio ir mados tendencijos, sveika gyvensena, psichologija, namai ir laisvalaikis.

TAVO VAIKAS - populiariausias žurnalas šeimoms, planuojančioms sulaukti kūdikio ar auginančioms vaikus nuo kūdikystės iki mokyklinio amžiaus. Čia rasite visą reikiamą informaciją nėštukėms, straipsnių apie vaikų auginimą, kūrybingą jų lavinimą ir meilę jiems.

TAVO VAIKAS skatina į vaikučių auginimą žiūrėti kūrybiškai, ieškoti netradicinių sprendimų, o naujiems tėveliams padeda susidoroti su užklupusiais išbandymais.

COSMOPOLITAN - žurnalas jaunoms, žavioms, veiklioms.
Vienas populiariausių mėnesinių žurnalų Lietuvoje, pasaulyje leidžiamas net 36 kalbomis 61 šalyje.

Visame pasaulyje:
10 milijonų tiražas
100 milijonų skaitytojų
95 milijonai puslapių
36 kalbos
61 šalis
MANO NAMAI lojalumo kortelė (1 vnt.)

Žurnalo MANO NAMAI lojalumo kortelė kiekvieną mėnesį suteiks vis naujų partnerių nuolaidų ir pasiūlymų.

Žurnalo MANO NAMAI prenumerata

Mano namai

9 mėn. / 9 numer.
20.99 € sutaupote11.54 €

Mano namai

6 mėn. / 6 numer.
20.99 € sutaupote11.54 €

Mano namai

3 mėn. / 3 numer.
20.99 € sutaupote11.54 €

Apie žurnalą

MANO NAMAI - žurnalas, skirtas vertinantiems tradicines vertybes: šeimą, jaukius namus, gerą skonį, praktiškumą, taupumą, skatinantis ekologiškas nuostatas.

Jaukius ir gražius namus norite turėti kiekvienas, todėl juos su meile kuriate ir puošiate mielais daiktais. Mes labai norime Jums padėti! Juk būna, kad mintyse ilgai nešiojatės atskirų interjero detalių viziją, apsilankę svečiuose pasisemiate įdomių idėjų, klausotės draugų patarimų, vartote žurnalus.

Nustebinti pasaulį nelengva, bet įmanoma. Ieškokite ir rasite!