MANO NAMAI + VILEDA dovana

MANO NAMAI prenumerata plius VILEDA dovana!

Šį mėnesį prenumeratoriai, užsisakę ar pratesę prenumeratą metams, gaus dovaną* – VILEDA langų valytuvą  + šluostę: "Univel Comfort" arba "Actifibre".

* Dovanų kiekis ribotas.

Šis prenumeratos pasiūlymas galioja pristatymui Lietuvos Respublikos teritorijoje. Visos prenumeratos nuolaidos skaičiuojamos nuo standartinės žurnalo kainos prekybos vietose. Reklaminių bukletų ir mėginukų komplektacijos prie žurnalo gali skirtis prekybos vietose ir prenumeruojamuose žurnaluose.
 

Mano namai

12 mėn. / 12 numer.
20.99 € sutaupote11.54 €

Pasirinkite 1 iš 2:

VILEDA langų valytuvas „1-2 Spray Mini“ (1 vnt.)

Praktiškas ir paruoštas naudoti langų valytuvas su mikropluošto padu ir įmontuotu valymo skysčio rezervuaru rankenos viduje. Purški ir nuvalai, paprasta ir efektyvu.

Tinka įvairių paviršių priežiūrai. Efektyviai valo net nenaudojant cheminių medžiagų, užtenka tik vandens; puikiai sugeria skysčius ir nepalieka drėgmės likučių. Galima skalbti automatinėje skalbimo mašinoje.

Mikropluošto šluostė su unikalia aktyvaus pluošto technologija. Efektyviai valo, puikiai sugeria skysčius ir nepalieka drėgmės likučių. Lengvai gręžiama. Tinka įvairių paviršių priežiūrai. Skalbti 60 °C temperatūroje, nelyginti.