MANO NAMAI

Dabar prenumeruoti žurnalą MANO NAMAI kaip niekad verta!

Prenumeruokite žurnalą MANO NAMAI metams ir sutaupykite net 40 PROC nuo kainos pardutuvėse. Be to, šį mėnesį prenumeruodami ar pratęsdami žurnalą metams gausite puikią 19 Eur vertės SMELLS LIKE SPELLS kvapiąją namų žvakę!

Prenumerata metams + kvapioji namų žvakė – tik 20,99 Eur!

- Prenumeratoriai moka mažiau
- Žurnalą Jums pristatysime tiesiai į jūsų pašto dėžutę ir anksčiau nei jis pasiekia parduotuves
- Dovana Jums - SMELLS LIKE SPELLS kvapioji namų žvakė. Jūsų pasirinkimui du kvapai– FRIGĖ ir TORAS. Dovanos vertė 19 Eur.

Rankų darbo kvapiajai žvakei pagaminti SMELLS LIKE SPELLS naudoja natūralų ekologišką sojų vašką, kuris degdamas neišskiria pašalinių nuodingų cheminių junginių, dega dvigubai ilgiau nei įprastos žvakės, išsiliejęs nepalieka dėmių, lengvai nuvalomas, perduoda daugiau kvapo dėl žemos lydymosi temperatūros – aromatas pasklinda greičiau. Kartu su pasirinkta žvake Jūs gausite detalų žvakės paskirties aprašymą, aromaterapinio poveikio aprašymą, nesudėtingą meditacijų (afirmacijų) ritualą, padėsiantį paskleisti kvapiosios žvakės galias. Degimo trukmė – apie 40 val.

Mano namai

12 mėn. / 12 numer.
20.99 € sutaupote11.54 €

Pasirinkite 1 iš 2:


Rankų darbo sojų vaško žvakė su magišku pačiulių, rytietiškų prieskonių ir ambros kvapu, tikima, padės planingai, ryžtingai ir kryptingai siekti savo tikslų, siekti gausos visame kame ir kels pasitikėjimą savimi.

Rankų darbo sojų vaško kvapioji žvakęė su magišku mirtų, migdolų ir rytietiškų prieskonių kvapu. Pasirinkimas trokštantiems namų židinio jaukumo ir šilumos, tiems, kurie namus ir šeimą saugo akyliau už savo akį, kuriems namai – jų tvirtovė.
MANO NAMAI lojalumo kortelė (1 vnt.)

Žurnalo MANO NAMAI lojalumo kortelė kiekvieną mėnesį suteiks vis naujų partnerių nuolaidų ir pasiūlymų.