COSMO + UOGA UOGA dovana!

Prenumeruoti COSMO net 41% pigiau nei pirkti parduotuvėje!

O šį mėnesį užsisakius COSMO prenumeratą metams dovanų gausi net 28 Eur vertės natūralios kosmetikos „Uoga Uoga“ rinkinį*

* Dovanų kiekis ribotas

Cosmopolitan

12 mėn. / 12 numer.
20.99 € sutaupote11.54 €
Natūralios kosmetikos UOGA UOGA rinkinys (CO12) (1 vnt.)

Rinkinį sudaro:
Natūralus maitinantis rankų kremas (mėginukas)
Kol padarai visas sniego, snaigių, ledo, sniego senio ir kitas nuotraukas, spėji rankas nušalti tris kartus. Mes pagalvojome apie visus tuos kartus be pirštinių, todėl sumaišėme kremą, kupiną puikiai rankų odą maitinančių ekologiškų aliejų - sviestmedžių, simondsijų, migdolų ir sezamų. Kvepia nuostabiomis levandomis, kurios, tikima, veikia raminančiai!
Mineraliniai akių šešėliai su gintaru
"Draugiškas ryklys" ir "Laukinės slyvos"
Aukščiausios kokybės birūs akių šešėliai yra švelnūs Tavo akių odai, lengvai ir tolygiai dengia akių vokus ir gerai pasiskirsto. Jie pagaminti iš natūralių žemėje glūdinčių mineralų, todėl neturi jokių sveikatai žalingų sintetinių priedų. Be to, jų sudėtyje yra iš jūros ir saulės išskirtinių savybių įgavusio gintaro, kuris „Uoga Uoga“ šešėlius padaro išskirtinius! "Draugiškas ryklys" yra švelniai žėrinčios pilkos spalvos, o "Laukinės slyvos" - baklažanų, matinės.
Mineraliniai skaistalai su gintaru "Jaunas vynas" (mėginukas)
Šie skaistalai pagaminti iš gamtoje randamų mineralų, todėl neturi jokių sveikatai žalingų sintetinių priedų ir yra visiškai natūralūs, be to, jų sudėtyje yra gintaro, kuris iš jūros ir saulės gavo išskirtinių savybių, padedančių puoselėti odos grožį ir sveikatą! Skaistalai padeda paryškinti skruostikaulius, taip suteikdami veidui išraiškingumo. Mūsų skaistalai nekemša porų, leidžia odai kvėpuoti, o ilgainiui gali padėti išspręsti ir tam tikras odos problemas.